İçeriğe geç Altbilgiye atla

Garanti, İade ve Değişim

Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde ambalajı açılmamış teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade edebilirsiniz. www.akbakimya.com.tr’ den aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır. Ambalajı bozulmuş, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle yükümlüdür. Lütfen ürünü, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. İade ve talep formu oluşturarak talebinizi açık bir şekilde yazınız. Değişim yapılacak ürün kod, renk ve cinsi mutlaka yazılı olarak ve açık bir şekilde belirtiniz. Ambalajı açılmış ürünlerin değişimi veya iadesi üretimden kaynaklanan problem olmaması halinde mümkün değildir. İndirimli ürünlerde değişim ve iade yapılmamaktadır.

www.akbakimya.com.tr, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz iade ve değişimler için ürün/ürünleri vakit kaybetmeden iletişim sayfamızda yer alan Merkez Ofise göndermeniz gerekmektedir.

Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. www.akbakimya.com.tr İade ve değişimlerden kaynaklanan kargo ücretlerinden sorumlu değildir. Alıcı ödemeli kargolar hiçbir şekilde kabul edilmeyecektir.

Kargonuzu, www.akbakimya.com.tr ile anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile anlaşmalı fiyatlar üzerinden göndermek için +90(212) 485 83 74 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması, www.akbakimya.com.tr tarafından hatalı ürün, hatalı renk ve cins gönderimi gibi istenmeyen durumların oluşması durumunda kargonuzu 1-3 iş günü içerisinde, www.akbakimya.com.tr ile anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek bize gönderebilirsiniz. Ürün şirketimize ulaştığında değerlendirilmesi yapılarak şikayetiniz onaylandığı takdirde, iade ya da değişim esnasında oluşan tüm masraflar www.akbakimya.com.tr tarafından karşılanacaktır.