İçeriğe geç Altbilgiye atla

Çevre ve insan sağlığını önemsiyoruz;

Üretimlerimizde mümkün olduğunca doğaya zarar vermeyen hammaddeler tercih ediyoruz.

Çevre ve insan sağlığını önemsiyoruz;

Üretimlerimizde mümkün olduğunca doğaya zarar vermeyen hammaddeler tercih ediyoruz.

HAKKIMIZDA EN ÜST BANNER
80808080
'den beri
HAKKIMIZDA MOCUP ARKASI FOTO
hakkımızda mocup
AKBA Havacılık Kimya

Mutlak Kalite Prensibi ile

2000 yılından bu yana sektördeki deneyim ve bilgi birikimimizi AKBA Kimya çatısı altında toplayarak, seçkin piyasamızdaki yerimizi almış bulunmaktayız. AKBA Kimya olarak; Türkiye’de ilklere ve yeniliklere imza atma düşüncesi ile, HAVACILIK ve MARİN sektöründeki dışa bağımlılığı görerek çalışmalarımızı bu yönde yoğunlaştırdık.

Yaptığımız AR-GE çalışmaları neticesinde; havacılık sektöründe kesinlikle olması gereken sertifikalandırma sürecini de tamamlayarak BOEING ve AIRBUS firmalarının dünyada belli sayıda olan onaylı tedarikçileri arasında yerimizi aldık. Bu başarı, tamamıyla geçmiş yıllardaki bilgi birikimimiz ve yaptığımız yatırımlar neticesinde gerçekleşmiştir.

üretim-etiket
HAKKIMIZDA VİZYON MİSYON 2. GÖRSEL

Misyon ve Vizyon

Bugün itibarı ile üretimini yapmakta olduğumuz uçak temizleme ve bakım kimyasalları ürünlerimiz BOEING ve AIRBUS tarafından onaylı ve sertifikalıdır.

ülkemizin yurtdışına bağımlılığını azaltıcı çalışmalar yapmak ve ekonomik katkı sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, hedefimiz en büyük olmak değil fakat seçkin piyasamız içerisinde en iyisi olmaktır.